Nie jesteś zalogowany

Zaloguj sięRejestracja

Log in

Fotoszkoła

Dołącz do nas!

Skąd wziąć program MYFINEPIX STUDIO po POLSKU

Czy jest w ogóle polska wersja tego programu ??? Jeśli tak to proszę podać link bo ja nie znalazłem. Dziękuje za pomoc Smile

Pozdrowienia dla polonisty Smile

0 osób(osoby) lubi(ą) to

Odpowiedź

Data pt., 05/08/2011 - 07:54
Odpowiedź

Jeszcze nie przetłumaczyliśmy tego oprogramowania, mam nadzieję, że obsługa jest tak intuicyjna, że nie będzie sprawiała więszych problemów

Pozdrawiam,

Krzysztof

Zobacz jak Twoje zdjęcia wyglądają na papierze, a wyrzucisz monitor http://foto.fujifilm.pl/ 

Odpowiedź

Data pt., 05/08/2011 - 11:15
Odpowiedź

Nie wziąźć, tylko WZIĄĆ bo można coś DAĆ a nie DAŻĆ. To by było na tyle z mojej strony. Uczmy się na błędach aby stać się lepszym. Pozdrawiam

"W całym swoim życiu szanuj prawdę tak, aby twoje słowa były więcej warte od przyrzeczeń innych."

Odpowiedź

Data sob., 06/08/2011 - 16:57
Odpowiedź

Witam. Dodam swoje 3 grosze odnośnie spolszczenia i programu. Rzeczywiście MyFinepix do HS 20 jest intuicyjny jednak nie znalazłem np. możliwości grupowej zmiany nazw zdjęć -  w starych wersjach ta opcja była. Nie wiem też w jakim celu na prawym panelu programu znaly się przyciski 3D.

Myślę także, że dobrym rozwiązaniem byłoby także spolszczenie RAW FILE CONWERTER lub nawet połączenie obu tych programów w jeden edytor z przeglądarką.

Pozdrawiam.

Odpowiedź

Data pon., 15/08/2011 - 10:12
Odpowiedź

No ten program pozostawia wiele do życzenia. Jak na aplikację dodawaną do aparatu to jest dosyć prymitywna, do tego ma wiele błędów.

Po pierwsze aplikacja nie daje sobie rady z większą ilością zdjęć w jednym folderze.  N. ja mam w jednym folderze około 500 fotek. Teraz jakąś usuwam przez program i po kliknięciu Tak zawiesza się on na kilkanaście sekund. Podobnie jest jak jakieś zdjęcie edytuję.

Druga sprawa. Prawdziwa wtopa. Aplikacja nie odczytuje orientacji zdjęcia. W efekcie zdjęcie zrobione w pionie 'leżą' na boku. Taką funkcjonalność, automatycznego obracania zdjęć przy wyświetlaniu to mają bardzo proste i darmowe odpowiedniki MyFinePix Studio.

Trzecia, jak narazie, sprawa. Facebook uploader u mnie nie działa. Klikam ikonkę, pojawia się okienko Facebook uploader loading, a po kilkunastu sekundach komunikat Login failed.

Mam nadzieję, że moje spostrzeżenia zostaną przekazane autorom, bo niestety brak jest informacji o bezpośrednim kontakcie. No i własnie odkryłem czwarty problem.

Odpowiedź

Data pt., 30/09/2011 - 08:04
Odpowiedź

Witam. Zgadzam się z Krzysztofem Powolnym, że obsługa programu jest intuicyjna, lecz... No właśnie - owo "lecz"... Nie każdy z użytkowników programu zna język angielski i może poradzić sobie z ustawieniami programu. Wiem, że młodsze pokolenie kuma po angielsku, jednak nie tylko młodzi kupują aparaty firmy Fuji i korzystają z tego oprogramowania - starsi ludzie także, a ci nie zawsze znają ten język i dla takiego Polaka, który po angielsku wie, co to znaczy good morning lub the end, obsługa tego oprogramowania jest uciążliwa i nie daje satysfakcji.

Rozumiem, że spolszczenie programu zajmuje sporo czasu, niemniej program ten funkcjonuje od długiego czasu na polskim rynku i byłoby wielce POŻYTECZNYM udogodnieniem dla sporej ilości osób korzystanie z polskiej wersji tego programu, lub przynajmniej możliwość ściągnięcia spolszczenia. A znam parę osób, które korzystają z tego programu, i mają po parędziesiąt lat, i mają wielkie problemy z jego obsługą, bo nie wiedzą dlaczego gdy robią to lub tamto, dzieje się tak, a nie inaczej

Pomyślcie o takim ukłonie w stronę polskich starszych osób (i nie tylko starszych) i przyspieszcie prace nad jego translacją, a wdzięczność ludzi użytkujących aparaty Fuji i korzystających z programu FinPix Studio będzie na pewno ogromna.

Pozdrawiam i życzę powodzenia

Staszek

Odpowiedź

Data ndz., 16/06/2013 - 20:06
Odpowiedź

tempo tłumaczenia tego programu imponujące 2 lata upłyneło i nic. Widać jak firma  lekcewazy uzytkowników...ktorych żywią nadzieją Sad

Napisał(a) Krzysztof PowolnyData pt., 05/08/2011 - 07:54Odpowiedź

Jeszcze nie przetłumaczyliśmy tego oprogramowania, mam nadzieję, że obsługa jest tak intuicyjna, że nie będzie sprawiała więszych problemów

Pozdrawiam,

Krzysztof

Odpowiedź

Data śr., 19/06/2013 - 07:12
Odpowiedź

Szanowni Państwo, w związku z małym zainteresowaniem programem MyFinePix Studio, na razie nie będzie tłumaczenia.

Odpowiedź

Odpowiedź

Data śr., 16/04/2014 - 03:43
Odpowiedź

coach factory outletfitflop footwearcoach store onlinetrue religion outletfitflop shoeslouis vuitton pursesmichael kors factory outlettoms shoesjordan 11bottega veneta handbagskate spadethe north face outletalexander wang handbagslouis vuitton outletcoach outletprada outletnike free shoescheap oakley sunglassescheap coach pursesdior handbagscheap oakley sunglassescoach outlet store onlinecheap ray ban sunglassescoach store onlineburberry handbagsmichael kors watchesburberry outletbelstaff jacketsmiu miu handagslouis vuitton outlettory burch outletmichael kors bagsnike free runmulberry handbagsran ban outlettrue religion jeansmichael kors outlettrue religion jeanskate spade outletjordan 13tory burch salegucci pursestiffany and comichael kors handbagschristian louboutin outletguess handbagshermes beltscoach factory outletlouis vuittontory burch shoeskate spade handbagstrue religion outletmichael kors handbagsmarc jacobs handbagsturbo fire dvdmichael korsgivenchy handbagsfitflop sandalsfendi beltferragamo beltcoach purses outlettimberland outletoakley sunglassescanada goose outlettory burch outletmichael kors outletversace sunglassesmoncler jacketsmichael kors outletcheap jerseysmichael kors outlethermes birkin handbagtory burch shoesjordan shoesnike free run 5.0hollister clothing storep95x workoutgucci shoesnike free run shoescoach outlet store onlinenike free 5.2hermes birkin baggucci outletbarbourmarc jacobscheap jerseysoakley sunglassesbeats by dr dretoms outletmont blanctrue religion jeanschanel handbagstoms shoesray ban sunglasseslouboutin outletoakley sunglasses outletair jordanslouis vuittoncoach factory outletcheap nfl jerseysinsanity workout dvdabercrombie & fitchgucci handbagskate spade outletcheap hollister clothingcoach outletjimmy choo shoestiffany jewelrycheap ugg bootsghd hair straightenerskate spade handbagsspyder jacketsjuicy coutureray ban sunglassessupra shoesceline bagschi hair straightenerscoach outletkate spade handbagscoach factoy onlinenike free run 3celine outlet storemichael kors outletdolce & gabbana handbagscheap jordanshogan shoesralph lauren outlet louis vuitton outlet